logo1  
logo2  
   
 
spacer_5
 
   
 
spacer_3

spacer_3
 
 
oranc   merga
  spacer_16  
merg2   zal
 

 
 
 
 

 

 

  Ar nori pažinti save?
Kodėl šiandien jauties pavargęs? Kodėl tik dabar išsprendei įsisenėjusią problemą? Kodėl būtent dabar pradėjai nujausti tam tikrus dalykus?

Atsakymas paprastas: jūsų savijautą bei energiją lemia trys biologiniai ritmai – intelektualinis, fizinis ir intuityvusis.

Moksliškai nustatyta, kad intelektualinis, fizinis ir intuityvus aktyvumas keičiasi periodiškai. Jis kiekvienam žmogui individualus ir fiksuojasi jo gimimo akimirką.
Biologinio Ritmo vaidmuo žmogaus gyvenime labai svarbus, nes tai įtakoja jo savijautą, energiją ir gyvenimo tempą.

Siūlome užsisakyti savo Biologinį Ritmą šioms būsenoms, kad visada žinotumėte apie save daugiau. Kaskart šioms būsenoms suaktyvėjus arba pavojingai nukritus, t.y. artėjant link minimumo ar maksimumo, bus išsiųstas SMS pranešimas. Žinodami apie save daugiau, jausitės užtikrinti ir galbūt išvengsite galimų klaidų.
 

Paslaugos įkainiai ir užsisakymas:

• Norėdami užsisakyti paslaugą „Bioritmas“ siųskite SMS žinutę numeriu 1611 su raktažodžiu HBR<tarpas>savo gim. data be tarpų, pvz.: HBR 19810131. Užsakymo žinutės kaina 0.59 Eur.

• Prenumeratos mokestis0.59 Eur už savaitę.

Paslaugos nutraukimas:

• Vartotojas prenumeratą gali nutraukti bet kuriuo metu išsiųsdamas SMS žinutę numeriu 1611 su raktažodžiu STOP. Prenumeratos nutraukimo kaina 0,18 Eur.

Kokybės telefonas: +370 52609499

Kokybės el.paštas: kokybe@sir.lt


 

 
 

Siųskite SMS įrašę paslaugos kodą numeriu 1611.

Paslauga gali naudotis visų operatorių abonentai ir išankstinio mokėjimo paslaugų naudotojai.

 

 
 
 © 2016 SIR EU. Visos teisės saugomos Privatumo sąlygos